Aukcja najmu lokali użytkowych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych kolejny raz ogłasza aukcję najmu nieruchomości. Decyzja ta ma związek z zainteresowaniem, jakim cieszyła się poprzednia aukcja. Co wiemy?

Różne propozycje

Na wstępie należy zaznaczyć, że wszystko rozpocznie się 30 czerwca o godz. 12:00. Można również powiedzieć, że zainteresowani mają do wyboru 15 lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Warte zapamiętania jest też to, że możemy mówić o sporym zróżnicowaniu pod kątem powierzchni. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że najmniejszy lokal będzie mieć 14, natomiast największy 173 metry kwadratowe. Szeroka oferta ma zagwarantować dopasowanie nieruchomości pod kątem możliwości finansowych, jak i prowadzonej działalności.

Trzeba też pamiętać o tym, że nie wszyscy mogą wziąć udział w licytacji. Choć warunki, jakie należy spełnić, nie są szczególnie wymagające – rejestracja na aukcjelokali.pl i wpłata wadium. Wadium jest określone indywidualnie dla każdego lokalu. Jeżeli są jakieś wątpliwości, warto mieć na uwadze, że nieruchomości można obejrzeć przed aukcją – trzeba tylko pamiętać o odpowiednio wczesnym kontakcie z administratorem.