Zagadkowy nietoperz Batmana pojawia się na poznańskich obiektach

Na Stadionie Miejskim zaczął się fenomen, który gwałtownie rozprzestrzenił się na inne lokalizacje. Nietoperz Batmana, popularny symbol komiksowego superbohatera, zaczął niespodziewanie pojawiać się w różnych miejscach Poznania. Jak dowiedzieliśmy się, wyświetlany w nocy z środy na czwartek symbol na Stadionie Miejskim nie miał nic wspólnego ze sportowymi wydarzeniami. Firma Stadion Poznań, która zarządza obiektem, również zaprzeczyła jakikolwiek udział w tej sytuacji, sugerując, że prawdopodobnie był to żart jednego z mieszkańców.

Ta intrygująca historia jednak nie kończy się na tym. Tego samego nietoperza odnotowano w kolejnej nocy – z czwartku na piątek – w różnych miejscach Poznania. Mieszkańcy miasta byli szybcy ze zgłaszaniem nowych lokalizacji, gdzie można było dostrzec tę tajemniczą projekcję. Julia, jedna z naszych czytelniczek, napisała do nas: „Właśnie przechodziłam obok Bramy Poznania i tam też jest nietoperz”. Natomiast inny czytelnik, Kacper, zauważył symbol Batmana na Wildzie oraz ponownie na Stadionie Miejskim.

Mimo intensywnych poszukiwań i zgłoszeń od mieszkańców, motywacja stojąca za tym zjawiskiem nadal pozostaje nieznana. Czy to możliwe, że Poznań przechodzi metamorfozę w fikcyjne miasto Gotham City, dom Batmana? Tylko czas pokaże, co dalej przyniesie ta zagadkowa sytuacja.