Wypadki samochodowe w Kąsinowie i Śmiłowie powodują utrudnienia dla kierowców

Wydarzyła się kraksa samochodowa w miejscowości o nazwie Kąsinowo, w wyniku której auto osobowe dachowało. Kierujący pojazdami muszą zatem nastawić się na pewne komplikacje w ruchu drogowym.

Służby ratunkowe zostały wezwane do udzielenia pomocy na miejscu zdarzenia. Namierzono je na trasie między Poznań a Szamotuły, gdzie doszło do zdarzenia drogowego – samochód osobowy uległ dachowaniu. Na chwilę obecną, nie są jeszcze do końca jasne okoliczności, które doprowadziły do tego tragicznego wydarzenia – przekazał dyżurny oficer straży pożarnej z Wielkopolski.

Kierujący pojazdem, który uległ dachowaniu, został przewieziony do najbliższego szpitala. Ruch w rejonie miejsca zdarzenia jest obecnie realizowany systemem wahadłowym, co może prowadzić do poważnych opóźnień dla kierowców.

Na nieszczęście, to nie był jedyny wypadek drogowy, jaki miał miejsce ostatnio. Poprzedniego wieczoru doszło do kolejnej tragedii na drodze. W miejscowości Śmiłowo, położonej na trasie między Piłą a Wyrzyskiem, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Skutki tego zderzenia były straszliwe – jedna osoba nie przeżyła zdarzenia, a trzy inne osoby odniosły rany. Droga krajowa nr 10 w pobliżu Śmiłowa została całkowicie zablokowana w wyniku tego dramatycznego zdarzenia.