Konferencja "Odważna Kobieta w Biznesie" – Promowanie roli kobiet i ich odwagi w świecie biznesu

Celebrując postępy kobiet w świecie biznesu, konferencja „Odważna Kobieta w Biznesie” skupiła się na podniesieniu świadomości społeczeństwa o znaczącej roli kobiet w tym sektorze. Wydarzenie to podkreśliło nie tylko osiągnięcia oraz triumfy kobiet, ale skierowało również uwagę na trudności i wyzwania, które kobiety napotykają na swojej drodze do osiągnięcia zarówno zawodowych, jak i osobistych sukcesów.

Zainteresowana publiczność miała okazję czerpać inspiracje od sześciu prelegentek, które zdecydowały się podzielić swoje doświadczenia i historie zawodowe. Słowo „odwaga” dominowało w dyskusjach tego dnia, co potwierdzało główną ideę wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy tym kobietom za podzielenie się swoimi historiami i doświadczeniem, inspirowanie innych i przyczynianie się do promowania roli kobiet w świecie biznesu.

Pierwszą z prelegentek była Agnieszka Zdunek, edukatorka ekologiczna i przedsiębiorczyni, która opowiedziała o swojej wyjątkowej drodze ku założeniu marki Jestem Zielona oraz Pracowni Boruja. To miejsce kreatywne inspiruje do znalezienia harmonii z naturą. Rita Łyczywek, pracująca w firmie IT CODE: ME, podzieliła się swoją drogą do sukcesu w branży IT, omawiając kluczowe decyzje, które pomogły jej osiągnąć ten cel i wyzwania, które napotkały osoby pragnące rozpocząć karierę programistki.