Ali Gholizadeh po operacji łąkotki – powrót do Lecha Poznań nadal niepewny

Po wypadku podczas ligowego spotkania ze Stalą Mielec, które zakończyło się bezbramkowym remisem, zawodnik Lecha Poznań, Ali Gholizadeh, przeszedł zabieg na zerwanej łąkotce. Irański piłkarz, który dołączył do klubu z Poznania w ostatnim okresie letnim, udostępnił na swoim profilu społecznościowym zdjęcie przedstawiające jego nogę w stabilizatorze. 28-letni sportowiec skierował również kilka słów do swoich zwolenników w rodzimym języku. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kiedy Gholizadeh wróci do gry, pewne jest, że nie zagra już w tym sezonie.

Jak dotąd, Gholizadeh nie zdołał w pełni pokazać swojego potencjału jako członek Lecha Poznań. Niektórzy mogliby to określić jako nietrafiony transfer, biorąc pod uwagę brak bramek czy asyst ze strony tego zawodnika mimo dziesięciu rozegranych meczów obecnego sezonu.

Sytuację pogorszyła kontuzja Gholizadeha doznana podczas 26. kolejki PKO Ekstraklasy przeciwko Stali Mielec. Zerwanie łąkotki oznaczało koniec sezonu dla Irańczyka. Szacuje się, że będzie gotowy do powrotu na boisko nie wcześniej niż na początku lipca, co zbiegnie się z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu.