Z okazji końca sezonu Teatr Polski postanowił wystawić na sprzedaż swoje kostiumy

Z okazji końca sezonu Teatr Polski postanowił wystawić na sprzedaż kostiumy, które zdobiły aktorów podczas różnych przedstawień. Wielu z nich stanowiło unikalne kreacje, nieosiągalne w tradycyjnych sklepach odzieżowych.

Przecenione kostiumy przyciągnęły tłumy chętnych. Sprzedaż rozpoczęła się o 12:00, jednak już wcześniej liczba oczekujących osiągnęła kilkadziesiąt osób. W rozmowie z naszym reportem wielu z nich wyraziło entuzjazm dla takich wydarzeń. Zdaniem klientów, wyprzedaże teatralne są świetnym miejscem do poszukiwania nietypowych ubrań i dodatków, które dają poczucie indywidualności. Jeden z gości zdradził nam, że udało mu się zakupić lnianą marynarkę – idealną do pracy i utrzymaną w klasycznym stylu.

Początkowo zakładano, że sprzedaż odbędzie się na świeżym powietrzu, jednak ze względu na wysokie temperatury zdecydowano o przeniesieniu jej do wnętrza teatru. W ofercie znalazły się różnego rodzaju koszule, bluzki, swetry czy buty – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Teatr Polski decyduje się na takie przedsięwzięcie. Sprzedaż używanych kostiumów pozwala nie tylko na pozbycie się niepotrzebnych elementów garderoby, ale również na zwolnienie przestrzeni magazynowej dla nowych kreacji. W ten sposób teatr zdobywa miejsce na kostiumy do nadchodzących spektakli.