Poznań: olbrzymia gotówka przyniesiona na komisariat!

Ludzką naturą jest gubić różne rzeczy. O ile są one drobne, strata nie jest tak bolesna. Dużo inaczej jest w przypadku sytuacji, w której człowiek traci coś naprawdę cennego. Tym bardziej trudno uwierzyć, iż można zgubić sporą ilość gotówki i jej nie szukać. Stąd ten Poznań i policjanci jednego komisariatu tworzą apel w social mediach.

Nietypowa sytuacja miała miejsce kilka dni temu, gdy do jednego z podpoznańskich komisariatów zawitał pewien mężczyzna. Spokojnym tonem ogłosił, iż znalazł sporą ilość gotówki. Już sam fakt niebywałej uczciwości wzbudził spore zdziwienie funkcjonariuszy. Później jednak okazało się, iż zguba wiąże się z dość wysoką kwotą. Oczywiście z wiadomych przyczyn nie można dowiedzieć się o jak dużą kwotę chodzi, jednak nasze źródła podają, iż oscyluje ona w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Funkcjonariusze postanowili dać ogłoszenie na popularnym portalu, jakim jest Facebook. Zapytali, czy ktoś nie zgubił większej ilości gotówki. Zaznaczyli również, iż z wiadomych przyczyn nie podają jej wartości, jednak pieniądze były zapakowane w charakterystyczny sposób, więc właściciel nie powinien mieć żadnego problemu z ich opisem. Co więcej, policjanci podkreślili, że proszą zainteresowanych i potencjalnych właścicieli o kontakt, w celu weryfikacji. Jak dodali mają swoje sposoby, by sprawdzić, czy osoba zgłaszająca się jest faktycznym właścicielem pieniędzy.

Halo Poznań! Jeśli zgubiłeś dużą kwotę i zastanawiasz się, gdzie mogłeś ją zostawić, zadzwoń pod numer telefonu: 47 77 156 12.