Pomóżmy mieszkańcowi Poznania!

Czasem jest tak, że spokojne życie, nagle zostaje gwałtownie zmienione. Tak też było w przypadku 40-letniego Przemka z Poznania. Mężczyzna musi walczyć z glejakiem płata skroniowego mózgu i możemy mu w tej walce pomóc.

Pod koniec marca

Kłopot zaczął ujawniać się pod koniec marca – wtedy pojawiły się ataki lękowe i padaczkowe. Takich ataków nie można było lekceważyć i w związku z tym Przemek znalazł się u lekarza. Diagnoza dla niego i całej rodziny okazała się straszna – glejak płata skroniowego mózgu. Z drugiej strony prawdę lepiej poznać jak najwcześniej (czas ma znaczenie).

Zresztą szansa jest, tylko koszt leczenia przekracza możliwości rodziny. Nie ma też co ukrywać, że zbiórka (pomóc można choćby za pośrednictwem strony siepomaga.pl) musi przebiegać szybkow listopadzie ma rozpocząć się immunoterapia i na początku trzeba opłacić leczenie. Ponadto Przemek ma za sobą 6-tygodniowy cykl, podczas którego leczono go radio- i chemioterapią. Oczywiście jest bardzo zmęczony, ale mowa o osobie, która zalicza się do optymistów.

Nawet symboliczne wsparcie ma znaczenie!