Organizacja eventów firmowych w Poznaniu – jak wybrać agencję eventową?

Poznań miasto eventowych doznań, czyli najlepsze imprezy integracyjne w mieście

Świat wraca powoli do normalności. Można nawet powiedzieć, że łaknie tej normalności dużo bardziej niż wcześniej. Podobnie jest w przypadku integracji firmowej. Wyjazdy, pikniki firmowe czy imprezy tematyczne powróciły na listy rzeczy do organizacji na ten rok. Poznań okazuje się krajowym liderem w organizacji właśnie tego rodzaju eventów i wydarzeń. Która poznańska agencja powinna być naszym pierwszym wyborem? Odpowiedź znajdą Państwo w poniższym artykule.

Portfolio prawdę Ci powie

Katalog z dokonaniami danej firmy to najważniejsze, na czym powinniśmy się koncentrować przy wyborze event managera. Powinniśmy zainwestować w agencję, która może pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientami i udanymi wydarzeniami w ilości, która pozwoli nam zweryfikować jakość świadczonych usług. Długa lista usatysfakcjonowanych kontrahentów to bez wątpienia najlepsza wizytówka dla agencji eventowej oraz pracujących dla niej event managerów. Koncentracja na niskiej cenie i szybkim wykonaniu jest złym pomysłem nawet przy remoncie domowej łazienki, o evencie integracyjnym nie wspominając.

Nie ma zleceń niemożliwych.

Firma, która podejmuje się niemal każdego zlecenia, a ten trudniejsze traktuje jako ciekawe wyzwanie, to dobra firma eventowa. Jeśli agencja ma w zanadrzu poważne zaplecze techniczne, wie jak wyposażyć studio do spotkania z ciekawym człowiekiem, ale potrafi też doskonale zaprojektować grę terenową – to powinna ona uruchamiać u nas zielone światło.

Agnecje Eventowe w Poznaniu próbują zachęcić klientów w różny sposób, a wiele z nich potrafi się naprawdę wyróżnić z gąszcza średnich ofert. Poznański liderem zdecydowanie jest agencja Argentum Event, która przekonuje dotychasową ilością zrealizowanych zleceń, topowymi markami klientów, którzy jej zaufali i wieloletnim doświadczeniem. Na tle takich dokonań, żadne hasła reklamowe prezentowane przez inne podmioty nie mają znaczenia i siły przebicia.

Czy wymyślimy coś, czego nie wymyślili inni?

Banalne pomysły to oczywista wizytówka najsłabszych firm na rynku. Wiele z nich nie ma ochoty rozwijać się i bazują na pomysłach, które wręcz trącą już naftaliną. Sęk w tym, by cały czas nadążać za gustami klientów, które zmieniają się tak samo dynamicznie, jak zmienia się cały świat. Jeden z poznańskich liderów branży, agencja Argentum Event, załynęła z dużej ilości imprez różnej wielkości, zarówno indoor jak i outdoor. Od bardziej standardowych, jak spotkanie z celebrytami czy power speakerami, po warsztaty eko z tworzenia lasu w słoiku, firmowej edycji popularnego Master Chefa czy przebieranej imprezy tematycznej – firma może pochwalić się nietuzinkowym wachlarzem różnego rodzaju koncepcji.

Zajęcia organizowane przez tego lidera branży eventowej  absorbują, ale jednocześnie prowokują i zmuszają do interakcji, rozmowy, komunikacji i współdziałania. Nie sztuką jest zaproszenie uczestników na spotkanie z miminalnym cateringiem z nadzieją, że jakoś to będzie i sami zacznąc wymyślać sobie aktywności. Powyższe pomysły wyśmienicie spełniają funkcje integracyjno-rozrywkowe. Zespół buduje się sam zwyczajnie dobrze się bawiąc.