W Poznaniu głos mieszkańców ma znaczenie!

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji robią wiele, aby wsłuchać się w głos mieszkańców. Najlepszym tego dowodem fakt, że zdecydowano się postawić na „bramkę pomysłów”.

Specjalne narzędzie

Być może brzmi to tajemniczo, ale rzeczywistość wygląda tak, że mowa o wielkiej szansie. Krótko mówiąc, chodzi o narzędzie, które pozwala na zaproponowanie innowacji. Takie rozwiązanie sprawia, że szybka zmiana rzeczywistości jest jak najbardziej możliwa!

Warto również pamiętać o tym, że wszystko jest bardzo proste – wchodzimy na stronę poświęconą Poznańskim Ośrodkom Sportu i Rekreacji, po czym wybieramy interesujący obszar działalności i sugerujemy zmianę. Dobrze też mieć na uwadze, że ankieta jest całkowicie anonimowa.

Do realizacji droga daleka!

Oczywiście trzeba też uwzględniać, że od pomysłu do realizacji jest naprawdę daleko – główne znaczenie ma możliwość dzielenia się pomysłami. Można powiedzieć, że jest to dowód na to, iż wszyscy mogą zmienić otoczenie. Warte zapamiętania jest również to, że każda opinia przejdzie staranną analizę – zawsze trzeba działać przemyślanie. Ważne jest też to, że POSiR będzie odnosić się (na swojej stronie) do pomysłów, jak i planów związanych z pomysłami.

Wiadomo też, że większa szansa na realizację jest wtedy, gdy chodzi o drobne sprawy. Ma to rzecz jasna związek z nakładami finansowymi.