Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na półkolonie

Rozpoczynają się zapisy na tegoroczną edycję półkolonii, które są organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji i odbędą się w lipcu. Zgłoszenia dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat będą przyjmowane od środy, 31 maja.

Dla uczestników półkolonii w ramach programu Akcja Lato przygotowano sześć turnusów, podczas których będą odbywać się różnorodne zajęcia sportowe, zabawy i wycieczki do interesujących miejsc.

„Stawiamy na ruch, aktywność, zabawę z elementami rywalizacji . Uczestnicy naszych półkolonii będą mieli do swojej dyspozycji obiekty takie jak pływalnie, bowling czy hale sportowe, a opiekunowie dopilnują, by nasze pociechy się nie nudziły”. – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Pierwszy turnus rozpocznie się w poniedziałek, 3 lipca. Każdy z turnusów będzie trwał od poniedziałku do piątku, a dzieci będą pod opieką wykwalifikowanych instruktorów od godziny 7:30 do 16:30.

Uczestnicy półkolonii będą mieli możliwość korzystania nie tylko z obiektów POSiR. W zależności od danego turnusu, organizatorzy zapewnią również dodatkowe atrakcje, takie jak wizyta w kinie, zoo, parku linowym czy na ściance wspinaczkowej.