Festiwal Męskie Granie 2023 w Poznaniu – artystyczne emocje na dwóch scenach

W bieżącym roku, festiwal Męskie Granie zagościł również w Poznaniu, gdzie wystąpiły takie gwiazdy jak Zalewski, Igo, Ofelia, Mrozu oraz wielu innych znakomitych artystów.

Podczas tegorocznej edycji Męskiego Grania w Poznaniu, koncerty odbyły się 23 i 24 czerwca. W pierwszym dniu imprezy, Park Cytadela stał się miejscem spektakularnych występów takich wykonawców jak Zalewski, Ofelia, Igo, Kacperczyk oraz Nosowska-Król. Na głównej scenie festiwalowej prezentowali oni swoje talenty, podczas gdy na scenie oznaczonej jako Ż również nie brakowało emocjonujących występów. Odtąd mieliśmy okazję usłyszeć takich artystów jak Yann, Chair, Aga Bigaj, Paulina Przybysz z zespołem Asthma, Miły Atz czy Rysy.

Kolejny dzień festiwalu – 24 czerwca – również przyniósł mnóstwo atrakcji dla fanów muzyki na żywo. W Parku Cytadela wystąpili Szczyl: 8171 Live, Kaśka Sochacka, Wodecki Twist – Kamil Pater i goście oraz Mrozu. Wyróżniającym się punktem programu była Męskie Granie Orkiestra 2023, w skład której weszli utalentowani muzycy tacy jak Igo, Mrozu i Vito Bambino.