Lech Poznań planuje historyczny transfer!

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Lech Poznań planuje przeprowadzić transfer, który będzie najdroższy w historii Ekstraklasy! Z nowym zawodnikiem klubu ma zostać Ali Gholizadeh. Jest to 27-letni piłkarz z Iranu grający na pozycji skrzydłowego, który miał okazję reprezentować swój kraj podczas ostatnich mistrzostw świata. Cena piłkarza wyniesie niecałe 2 mln euro.

Kierownictwo Lecha Poznań jest zdeterminowane do wzmocnienia składu w nadchodzącym sezonie. W poprzednim roku drużyna nie zdołała utrzymać tytułu mistrza Polski i teraz zamierza powrócić na szczyt. Właściciele klubu chcą upewnić się, że ich drużyna jest na tyle silna, aby stawić czoła Rakowowi Częstochowa oraz innym potencjalnym rywalom o tytuł mistrza.

Z wiadomości przekazanych przez serwis sportowefakty.wp.pl wynika, że nowym zawodnikiem Lecha Poznań ma zostać Ali Gholizadeh. Ten irański piłkarz, który może grać zarówno jako skrzydłowy jak i napastnik, miał okazję wystąpić we wszystkich trzech spotkaniach swojej drużyny narodowej podczas mistrzostw świata w Katarze, co dało mu łącznie 198 minut gry i jedną asystę. Całkowita ilość jego występów w reprezentacji to 30 meczów, podczas których strzelił 6 bramek.