Dawid Podsiadło zapowiada powrót na scenę koncertową w 2024 roku

Wielkopolska metropolia, Poznań, szykuje się na muzyczny spektakl niebywałej skali. Po kilkuletniej przerwie, stadion w Poznaniu ponownie zasili grono miejsc, gdzie odbywają się znakomite koncerty. Tym razem na scenie stanąć ma Dawid Podsiadło, ceniony w kraju muzyk, którego twórczość cieszy się ogromną popularnością wśród różnych grup odbiorców. Fani artysty będą mogli nabyć wejściówki na to wydarzenie już od 30 sierpnia.

Jak podano do wiadomości, Dawid Podsiadło na rok 2024 przygotował trasę koncertową, obejmującą trzy miasta Polski. W każdym z nich będzie miał okazję spotkać się bezpośrednio ze swoją publicznością i dostarczyć jej niezapomnianych muzycznych przeżyć. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w czerwcu przyszłego roku, a miejsce jego realizacji to miasta takie jak Gdańsk, Chorzów i oczywiście Poznań.

Artysta rozpocznie swoją trasę 1 czerwca 2024 roku, mając za honor wystąpić na Polsat Plus Arena w Gdańsku. Ostatnim punktem jego podróży będzie Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie wystąpi 22 czerwca. Między tymi datami, 15 czerwca, Dawid Podsiadło zawita do Wielkopolski, aby dać koncert dla swych wielbicieli na Enea Stadionie w Poznaniu.