Druga faza zapisów na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Rozpoczyna się właśnie kolejny cykl rekrutacyjny na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Okres zgłoszeń przypada na dni od 1 do 28 sierpnia. Zdecydowaliśmy się sprawdzić, które kierunki nadal mają niewypełnione miejsca.

Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu proces edukacji przekształca się w pasję, a kadra naukowa pełni rolę mentorów oraz przewodników na ekscytującej ścieżce edukacyjnej. Edukacja na tej uczelni ma charakter interdyscyplinarny, co oznacza, że łączy szereg różnych dziedzin w jedno spójne całościowe studium. To właśnie ta holistyczna perspektywa sprzyja powstawaniu innowacyjnych rozwiązań.

Absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu są niezwykle poszukiwani na rynku pracy. Uczelnia stawia bowiem duży nacisk na praktyczny aspekt kształcenia, co pozwala studentom zdobyć specyficzne umiejętności i doświadczenia, które cieszą się wysokim uznaniem wśród pracodawców. Studenci mają możliwość udziału w praktykach zawodowych, stażach oraz projektach badawczych już podczas trwania swojej edukacji. To z kolei znacznie poprawia ich perspektywy na rynku pracy i umożliwia szybkie znalezienie satysfakcjonującej oferty pracy tuż po ukończeniu studiów.