Ogłoszenie laureata konkursu imienia Marii Dokowicz za Najlepszy Dyplom Magisterski Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Zaraz przekonamy się, kto zdobył prestiżowy tytuł w konkursie imienia Marii Dokowicz na Najwybitniejszy Dyplom Magisterski Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Decyzja zapadnie 13 listopada, podczas uroczystej gali, która odbędzie się dokładnie o godzinie 19:00. Wydarzenie to odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a precyzyjniej w Pawilonie numer 11, znanym również jako Iglica.

Ten renomowany konkurs ma na celu docenienie najbardziej utalentowanych i wyjątkowych absolwentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, którzy podczas roku akademickiego 2022/23 ukończyli swoje dyplomy magisterskie z dziedziny sztuki i projektowania. Tym razem, organizatorzy konkursu postanowili, że tematem przewodnim będzie „Antycypacja Sztuki”.

Na koniec tego emocjonującego dnia, zwieńczeniem gali będzie wystawa prezentująca wszystkie prace, które zgłoszone zostały do konkursu. To idealna okazja aby samemu ocenić i podziwiać talenty młodych artystów.