Wyjątkowe spojrzenie na rosnącą popularność biegania – zaproszenie do Sportowej Areny

Henryk Braun, zawsze twierdził: „Bo kto biega całe życie – ten się czuje znakomicie!”. Wydaje się, że wiele osób podziela tę tezę, patrząc na liczne spotkania dla miłośników joggingu w różnorodnych formach. To jest właśnie temat, który zostanie poruszony w nadchodzącym wydaniu „Sportowej Areny” w dniu 14 listopada.

Zaproponowana audycja „na żywo” zapewni nam prawdziwe bogactwo informacji dzięki zaangażowaniu znakomitych ekspertów w dziedzinie biegania. Grzegorz Hałasik i Krzysztof Ratajczak, autorzy programu, zaprosili do studia wybitne postacie świata sportu. Będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat organizacji dużych maratonów ulicznych dzięki Łukaszowi Miadziołko – dyrektorowi poznańskiego maratonu i półmaratonu.

Ale to nie wszystko. Wzrastające zainteresowanie bieganiem na leśnych ścieżkach zostanie przedstawione przez Krzysztofa Pilarskiego – założyciela i koordynatora renomowanego cyklu wielkopolskiego Warta Challenge. Pilarski zapowiedział również nadchodzącą edycję jesienno-zimową tego wydarzenia.

Podczas audycji zostanie również zaprezentowana zupełnie nowa inicjatywa biegowa w naszym regionie – maraton w Gnieźnie. Zostaną także omówione różne dodatkowe wydarzenia, które będą skierowane do młodszych i starszych entuzjastów tej aktywności fizycznej, znanym jako „połykanie kilometrów na nogach”.