Sukces poznańskiej policjantki na arenie międzynarodowej kulturystyki

Sierżant sztabowy Olga Witkowska, która służy w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu, ma powody do dumy dzięki swoim sportowym osiągnięciom. Reprezentując Polskę podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych, zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej, pomimo iż była to jej pierwsza taka rywalizacja. Zawodnicy z różnych krajów spotkali się aby rywalizować podczas festiwalu, który odbył się 21-22 października w Markach pod Warszawą.

Imprezę Fitness Authority, będącą częścią Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych, zorganizowała Federacja NPC Wordwide & IFBB Professional League. Festiwal miał miejsce w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym w Markach, niewielkim mieście położonym nieopodal Warszawy.

Oprócz zawodniczek z Polski, w zawodach uczestniczyły także reprezentantki z innych krajów. Wśród nich znalazła się również sierżant sztabowy Olga Witkowska, funkcjonariuszka poznańskiego Wydziału Sztab Policji. Na co dzień Olga pełni służbę na stanowisku kierowania w jednostce miejskiej w Poznaniu.

Olga odniosła duży sukces podczas festiwalu – zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Masters, przeznaczonej dla zawodniczek w jej grupie wiekowej. Ponadto, zajęła drugie miejsce w kategorii Thrue Novice, dedykowanej dla osób debiutujących w sportach sylwetkowych. W profesjonalnej rywalizacji drugiego dnia festiwalu, Olga uplasowała się na czwartym miejscu. Bez wątpienia był to wielki triumf dla naszej policjantki!