29-letni mężczyzna traci życie w wypadku drogowym w powiecie złotowskim

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w Wielkopolsce, na terenie powiatu złotowskiego, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku. Życie stracił tam 29-latek, który prowadził samochód. Wszystko wydarzyło się w sobotę, kiedy to pojazd, którym kierował młody człowiek, niespodziewanie zjechał z drogi. Śledztwo w tej sprawie jest jeszcze prowadzone i przyczyny tego tragicznego zdarzenia są intensywnie badane.

Nieszczęśliwy incydent miał miejsce dokładnie 9 grudnia, sobotę. Miejscem tragedii była mała miejscowość Skic, położona w powiecie złotowskim. Na miejscu interweniowała Policja pod nadzorem asp. Damiana Pachucia z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Jak wynika z pierwszych ustaleń, przyczyną nieszczęsnego incydentu mogło być niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez kierowcę.

Konsekwencje tego błędu okazały się tragiczne. Samochód, którym prowadził 29-latek, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, młody mężczyzna zmarł na miejscu. To straszne wydarzenie jest kolejnym przypomnieniem o tym, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.