Stowarzyszenie Na Tak organizuje X Charytatywny Koncert "Żyć się chce" w Poznaniu

Stowarzyszenie Na Tak, instytucja zajmująca się działaniami na rzecz osób dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną i zespołem Downa, zaprasza wszystkich na dziesiąty koncert charytatywny pod tytułem „Żyć się chce”. Wydarzenie to odbędzie się 11 grudnia, o godzinie 18:00, w przepięknej Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu.

Tego dnia będzie można usłyszeć Orkiestrę Reprezentacyjną Sił Powietrznych z Poznania, która zagra pod batutą Pawła Joksa. Ten wybitny muzyk po raz pierwszy poprowadzi zespół jako podpułkownik, a nie major, co dodatkowo podnosi rangę tego wydarzenia.

Zwieńczeniem koncertu będą występy Izabeli Zalewskiej i Doroty Wróblewskiej, które zaśpiewają wspólnie z chórkiem. W programie znajdą się między innymi utwory z repertuaru Alicji Majewskiej.

Podczas imprezy planowane jest również przeprowadzenie licytacji głównej. Na aukcji znajdą się takie przedmioty jak: piłka nożna z autografami zawodników Lech Poznań, voucher do Yasumi Spa, voucher na rejs po Dubaju, obraz Marty Frej czy grafika „Blueberry thinks” autorstwa Jagody Stączek. Reszta przedmiotów będzie licytowana na platformie Allegro Charytatywnie.

Szczytnym celem wydarzenia jest wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak. Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz z licytacji przeznaczony jest na ich rzecz, co zapewnia uczestnikom i placówkom Stowarzyszenia odpowiednie środki na dalsze działania.