Wizyta prezydenta Poznania na osiedlu Krzesiny – Pokrzywno – Garaszewo: pierwsze spotkanie z mieszkańcami w tym roku

Kalendarzowy rok zaledwie się rozpoczął, a już prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, planuje swoje pierwsze spotkanie z mieszkańcami miasta. Tematem przewodnim będzie kwestia osiedli Krzesiny – Pokrzywno – Garaszewo. Zastanawiasz się, czy możesz tam być i gdzie to wydarzenie odbędzie się?

Jacek Jaśkowiak jest znany z tego, że zawsze stara się utrzymywać bliski kontakt z lokalną społecznością. Regularne spotkania na poszczególnych osiedlach pozwalają mu lepiej zrozumieć problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy, a także dowiedzieć się o inicjatywach, które chcą realizować na rzecz swojej dzielnicy.

Nadchodzące spotkanie będzie skupione na temacie osiedla Krzesiny – Pokrzywno – Garaszewo. Wydarzenie to zaplanowano na czwartek, 11 stycznia, i odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, zlokalizowanym przy ulicy Tarnowskiej 27.

Na początek zaplanowano spotkanie prezydenta z radą osiedla. Następnie, punktualnie o 18:00, rozpocznie się otwarte spotkanie z mieszkańcami, do którego zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

O 19:15 prezydent przejdzie do indywidualnych rozmów z mieszkańcami. Aby wziąć udział w tych spotkaniach, konieczne będzie wcześniejsze zapisy, które zostaną przeprowadzone podczas spotkania ogólnego rozpoczynającego się o 18:00.