Nieznani sprawcy z Poznania brutalnie zaatakowali taksówkarza i ukradli jego samochód

Na terenie Poznania doszło do niepokojącego incydentu, który zaskoczył miejscowych policjantów. Próbowali oni odnaleźć czterech mężczyzn, którzy w nocy zdecydowali się skorzystać z usług lokalnej taksówki zamówionej za pomocą aplikacji mobilnej. Jednak po przyjeździe kierowcy na miejsce, grupa napastników zamiast wsiadać do auta, brutalnie go zaatakowała, a następnie skradła pojazd.

Krwawy incydent miał miejsce na ulicy Kanałowej w Poznaniu. Zrozpaczony i poszkodowany kierowca został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala, aby zapewnić mu niezbędną opiekę medyczną. Tymczasem sprawcy zdarzenia porzucili skradziony samochód, prawdopodobnie zdając sobie sprawę z ryzyka związanego z jego utrzymaniem.

Policja z Poznania nadal intensywnie poszukuje sprawców tego bezlitosnego czynu. Chcieliby skonfrontować czterech mężczyzn z konsekwencjami ich agresywnego zachowania oraz odebrać im poczucie bezkarności. Równocześnie, jeden z napastników, po pobiciu kierowcy, wsiadł za kierownicę skradzionego pojazdu i odjechał z miejsca przestępstwa, co dodatkowo utrudnia śledztwo.