PRO8L3M jako pierwszy artysta na juwenaliach w Poznaniu – ogłoszenie organizatorów

Juwenalia w Poznaniu stają się magnesem nie tylko dla studentów, ale także dla miłośników różnorodnej muzyki. W tym roku organizatorzy imprezy zapowiadają kolejne ekscytujące doświadczenia koncertowe.

Pierwszym zapowiedzianym wykonawcą, który zasili listę artystów na tegorocznych Juwenaliach, jest PRO8L3M. Informację tę organizatorzy udostępnili na profilu wydarzenia na Facebooku: „To PRO8L3M będzie pierwszym zespołem, który zagra 23 maja na głównej scenie! Teraz nie będziesz musiał słuchać ich muzyki przez słuchawki w nocnych godzinach, aby poczuć hip-hopowy vibe!”. Oczekuje się, że nazwiska reszty wykonawców zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Juwenalia 2023 rozpoczną się 23 maja i potrwają przez trzy dni w parku Jana Pawła II w Poznaniu. Dostępne są jednodniowe bilety oraz karnety umożliwiające wejście na wszystkie imprezy.

Uroczystości Juwenaliów to coś więcej niż tylko koncerty. To tradycyjne studenckie święto, które ma miejsce co roku na przełomie wiosny w całej Polsce. Obejmuje ono nie tylko występy najbardziej popularnych polskich artystów, ale także różnorodne atrakcje, takie jak barwne pochody przez miasto, liczne animacje na terenie festiwalu organizowane przez grupę wolontariuszy i wiele stref gastronomicznych.