Zapowiedź niedzielnego spotkania z Lechem Poznań: Strefa FanZone dla kibiców Medalików

W nadchodzącą niedzielę, tuż przed rozpoczęciem meczu z Lechem Poznań, strefa przeznaczona dla kibiców Medalików, znana jako FanZone, będzie ponownie otwarta. Dostęp do niej będzie możliwy począwszy od godziny 14:30.

Na terenie strefy pojawi się gość specjalny – Ben Lederman. Miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję poznać zawodnika osobiście, zrobić z nim wspólne zdjęcie czy uzyskać autograf. Obecność Ledermana w strefie zaplanowano na czas między godziną 16:30 a 17:00.

FanZone będzie wyposażona w różnorodne atrakcje. Na terenie strefy zostaną rozstawione leżaki w barwach czerwono-niebieskich, powstanie przestrzeń do relaksu typu chillout oraz stanowiska do malowania twarzy i modelowania balonów. Nie zabraknie też postaci Rycerza Medalik, który umili czas kibicom.

O godzinie 15:50 na murawie pojawią się młodzi zawodnicy Piasta Przyrów oraz Warty Poraj, którzy rozegrają swoje spotkanie. Ponadto, najmłodsi fani piłki nożnej będą mieli okazję do aktywnego włączenia się w przedmeczowe rozgrzewki, zawody z piłką czy prób strzałów na bramkę.

Strefa FanZone będzie czynna do godziny 17:15. Jest to miejsce dedykowane dla wszystkich kibiców Medalików, którzy chcą nie tylko obejrzeć mecz, ale też aktywnie spędzić czas tuż przed jego rozpoczęciem.