Brisman Kawowy Bar w Poznaniu kończy działalność po 12 latach, ale nie rezygnuje z kultury kawowej

Popularny punkt dla miłośników kawy, Brisman Kawowy Bar, sytuowany na ulicy Mickiewicza 20 w Poznaniu, postanowił zakończyć swoją działalność w tym miejscu po 12 latach ciągłego funkcjonowania. Właściciel lokalu ogłosił, że zbliżający się tydzień będzie finalnym momentem dla obecnej lokalizacji kawiarni, która zdobyła uznanie wielu klientów dzięki wyjątkowym propozycjom oraz niepowtarzalnej atmosferze.

Przez ostatnie pięć lat, Brisman Kawowy Bar zmagał się z różnorodnymi problemami, co skłoniło właściciela do podjęcia decyzji o przeniesieniu kawiarni i przemodelowaniu jej koncepcji. Właściciel, jednakże, w swoim wpisie zapewnia, że nie rezygnuje całkowicie z idei stworzonej przez dotychczasowy brisman i kulturę związaną z kawą, którą od dwunastu lat pielęgnował na Mickiewicza 20. Informuje także, że podobną ofertę będą mogli znaleźć klienci w nowym miejscu o nazwie LAGACCA CAFE, usytuowanym na ulicy Woźnej 21. Zaznacza, że nadal będą tam dostępne brisman blendy i inne kawowe hiciory. Właściciel wyraża nadzieję, że nowa lokalizacja przyniesie lepsze chwile oraz więcej sił do kontynuowania tej pasji, którą przez lata pokochało wielu klientów.

Jako zaproszenie na ostatnie dni działalności Brismana na Mickiewicza, właściciel sugeruje stałym klientom, a także tym nowym, by odwiedzili lokal i wspólnie pożegnali się przy filiżance kawy.