20. rocznica Gran Turismo Polonia: fascynujący wyścig z otwartym dniem na Torze Poznań

Jubileuszowa, 20. edycja prestiżowego wydarzenia motoryzacyjnego Gran Turismo Polonia rozpoczęła się w wielkim stylu. Do udziału zgłosiło się aż 70 egzotycznych i luksusowych aut sportowych, które wyruszyły w ekscytującą podróż. Trasa wyścigu rozpoczęła się w malowniczym Gdańsku, prowadziła przez urocze Łebę i Strzelinko, dynamiczny Koszalin, nadmorskie Pobierowo, a kończyła się na malowniczym Mierzęcinie. Ostatecznym punktem docelowym dla uczestników było miasto Poznań, do którego dotarli w czwartkowy wieczór. Kierowcy zdecydowali się tam spędzić następne dwa dni, rywalizując na znakomitym Torze Poznań.

Fascynującą okazją do zobaczenia tych niesamowitych pojazdów będzie dzień otwarty na torze. Organizatorzy wydarzenia postanowili wrócić do tego popularnego formatu, co oznacza, że każdy miłośnik szybkich aut będzie miał możliwość podziwiania najszybszych samochodów świata na żywo. W sobotę, od godziny 10:00 do 17:00, bramy Toru Poznań zostaną otwarte dla publiczności.

Nie tylko supersamochody przyciągną rzeszę fanów motoryzacji. Tego dnia odbędzie się również próba pobicia rekordu okrążenia toru, co na pewno dostarczy dodatkowych emocji. Dodatkowo, nie trzeba będzie płacić za wstęp na teren obiektu – jest on całkowicie darmowy dla wszystkich chętnych.