Nastolatka brutalnie zaatakowana na ulicach Poznania – sprawczyni nadal na wolności

Informacje o przerażającym incydencie, który miał miejsce w Poznaniu, szybko rozniosły się po sieci. Mowa o napaści na młodą dziewczynę, która znalazła się na celowniku swoich rówieśniczek. Mimo działania lokalnej policji, jedna z agresorek nadal nie została zatrzymana.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 1 czerwca, na jednej z poznańskich ulic – Krakowskiej. Moment brutalnej napaści został uwieczniony przez przechodnia i następnie opublikowany w mediach społecznościowych. Na filmie widzimy, jak pokrzywdzona nastolatka, ubrana w czerwoną bluzę, klęczy przed grupą dziewczyn, a następnie przeprasza jedną z nich, używając wulgarnego języka.

Późniejsze fragmenty nagrania ukazują dalszą część tego przerażającego wydarzenia. Jedna z napastniczek uderzyła ofiarę kolanem w głowę i kontynuowała atak, zadając kilka ciosów. Pokrzywdzona dziewczyna upadła na chodnik, jednak to nie skończyło brutalnej napaści. Agresorka kontynuowała pobicie, zadając kolejne uderzenia pięścią, a następnie kopiąc leżącą na ziemi ofiarę w brzuch. W końcu poszkodowana zdołała usiąść na chodniku, gdzie ponownie przepraszała swoje napastniczki. Niestety, do ofiary podbiegła kolejna agresorka, która również ją zaatakowała.