Trudny wtorek na drogach w Wielkopolsce. Zablokowana jest łącznica w stronę Świecka

We wtorek 14 września doszło do dwóch kolizji na S11 i Dk 92. Do tego auto ponadgabarytowe zablokowało łącznicę prowadzącą od Komornik na autostradę A2 w kierunku Świecka.

Kolizje, blokada łącznicy i ogromne korki

Wtorek rozpoczął się na podpoznańskich trasach nieciekawie. Doszło do awarii pojazdu ponadgabarytowego na łącznicy od strony Komornik na A2. Z tego powodu całkowicie zablokowano łącznik na blisko 4 godziny na tej trasie.

Bardziej niż w poniedziałek korkuje się S11 biegnąca na odcinku od Kórnika do Poznania. Kolejne utrudnienia są na węźle Kórnik Południe, tu też trzeba poczekać na przejazd, o płynnej jeździe można zapomnieć.

We Wrześni na drodze krajowej numer 92 prowadzone są roboty drogowe. Ruch puszczany jest wahadłowo, co również spowalnia kierowców.

Korki w samym Poznaniu tworzą się tam gdzie zazwyczaj

W Poznaniu nie ma niespodzianek, ponieważ korki tworzą się w dniu dzisiejszym w tych miejscach, co zawsze. Z największymi utrudnieniami trzeba się liczyć na ulicy Głogowskiej, Niestachowskiej, Naramowickiej, przed wiaduktem Kosynierów Górczyńskich i obu kierunkach prowadzących na most Lecha.

Oczywiście korkuje się także wjazd na rondo Śródka i Rataja. Nie inaczej jest również na ulicy Królowej Jadwigi. Tutaj także trzeba odstać swoje.