Start Lodowiska Malta

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy uwielbiają jeździć na łyżwach – od dziś czynne jest Lodowisko Malta! Sezonowy obiekt znajduje się niezmiennie w tym samym miejscu – chodzi o start Toru Regatowego Malta (zbieg ulic Jana Pawła II i Baraniaka).

Co możemy powiedzieć na temat organizacji?

Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją, dobrze wiedzieć, że lodowisko będzie czynne codziennie. Korzystanie z tafli możliwe jest od 8:00 do 22:00 lub 23:00 (w piątki i soboty lodowisko działa dłużej). Istotne jest też to, że tor trzeba czyścić i dzieje się to, o ustalonych godzinach. Przerwa na czyszczenie toru rozpoczyna się o 12:30, 15:30 i 18:30. Pierwsza przerwa trwa kwadrans, natomiast dwie pozostałe 30 minut.

Jeśli chcesz poznać ceny, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się z cennikiem – sytuacja wygląda tak, że znaczenie może mieć nie tylko dzień tygodnia. Dodatkowo zawsze mogą pojawić się promocje.

Nie tylko jazda na łyżwach

Warto również mieć na uwadze, że jazda na łyżwach to nie wszystko – wystarczy zapoznać się choćby z wypożyczalnią. Nie można też zapomnieć o punkcie ostrzenia łyżew czy korzystaniu z profesjonalnej nauki jazdy na łyżwach. Lodowisko Malta to miejsce, gdzie możesz się wiele dowiedzieć!

Wypada też dodać, że częścią oferty jest zabawa z didżejem – taka zabawa planowana jest w piątki i soboty o 19:00.