Nagrody dla naukowców

Znaczenie naukowców to coś, o czym może nie mówi się zbyt często. Niemniej jednak mowa o ludziach, którzy potrafią odegrać znaczną rolę. Można też powiedzieć, że w związku z tym mowa o ludziach, którzy zasługują na nagrody.

Ważne wydarzenia

Ten wstęp nie jest oczywiście przypadkowy – z końcem kwietnia upływa czas na zgłaszanie kandydatur do Nagrody Naukowej Miasta Poznania i Stypendium dla młodych. Naturalnie trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie osoby mogą być wyróżnione.

Pierwsze wyróżnienie można określić skierowanym do ludzi, którzy mogą poszczycić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Co więcej, osiągnięcia te muszą mieć miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat. Stypendium można określić przeznaczonym dla zdolnych naukowców. Ważne jest też to, że mamy ograniczenie wiekowe – osoby, które mają 30 lub więcej lat, nie mogą ubiegać się o stypendium. Wiadomo też, że miasto przeznaczy na wszystko 180 tysięcy złotych.

Warte podkreślenia jest również to, że pojawiła się prośba, zgodnie z którą wnioski należy przesyłać w postaci elektronicznej. Dokładnie mówiąc, chodzi o platformę ePUAP. Jak coś jest niejasne, najlepszym wyjściem jest kontakt z kimś, kto czuwa nad całym przedsięwzięciem.