Praca dla lekarzy z Ukrainy

Jeżeli spora część Ukraińców ma zostać w Polsce przez dłuższy czas, przydałaby im się jakaś praca, prawda? Rzecz jasna o pracę nie jest łatwo, ale trzeba też przyznać, że ogłoszeń nie brakuje. Na płatne zajęcie mogą liczyć choćby lekarze.

Co możemy powiedzieć na temat poszukiwań lekarzy?

Gdyby kogoś interesowały dokładne informacje, na pewno warto wiedzieć, że chodzi o Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług medycznych. Ośrodek ten potrzebuje m.in. lekarzy rodzinnych, lekarzy medycyny pracy, psychiatrów czy neurologów.

Można też powiedzieć, że ogłoszenie to jest odpowiedzią na zainteresowanie Ukraińców. Krótko mówiąc, można zauważyć, że mowa o ludziach, którzy poszukują pracy poniżej kwalifikacji. Nastawienie Ukraińców jest zrozumiałe, ale dobrze byłoby też, aby osoby te zdawały sobie sprawę z różnych okoliczności (a pewnie spora część nie widzi wielu rozwiązań).

Osoby zainteresowane powinny zadzwonić (605 959 190 czy 514 006 070) lub napisać na adres [email protected]. Na pierwszy numer mają zgłaszać się osoby, które posługują się językiem polskim. Numer drugi jest oczywiście dla pozostałych.