Poznań Polską Marką Turystyczną!

Poznań ma swoje zalety i z pewnością są to zalety, które docenia wiele osób. Niemniej jednak miło usłyszeć, że miasto zalicza się do czterech polskich marek turystycznych!

O co chodzi?

Dla niezorientowanych – możemy mówić o projekcie, który popularyzuje miejsca warte zainteresowania. Można też dodać, że celem jest stworzenie katalogów najbardziej atrakcyjnych regionów. Regionów, które będą profesjonalnie zarządzane i promowane.

Trudno powiedzieć, jak to wszystko będzie wyglądać, aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że mowa o czymś, czego pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć. Dzieje się wiele dobrego (w całym kraju), ale zawsze można zadbać o poprawę. Dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że znak Polska Marka Turystyczna stał się certyfikatem. Certyfikatem, który stanowi gwarancję jakości, atrakcyjności i niezawodności. Można też powiedzieć, że Polska Marka Turystyczna uosabia wszystko to, co najważniejsze. Jakby wymienionych zalet było mało, certyfikatem interesują się turyści krajowi i zagraniczni.

Do Polskich Marek Turystycznych zalicza się również Jura Krakowsko-Częstochowska, ENOTarnowskie i Łódź. Co sądzisz o tym gronie?

Informacje z Poznania możesz znaleźć też tutaj.