Rozmowy o profilaktyce

Wizyty w kinie mogą kojarzyć się z jakimś ciekawym filmem i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Niemniej teraz będzie mowa o wyjątku – uczniowie szkół średnich wzięli udział w programie kinowym poświęconym profilaktyce.

Co wiemy?

O szczegółach tego programu można opowiadać naprawdę długo – pokazom filmów towarzyszyły spotkania ze specjalistami. Dzięki temu młodzi ludzie mieli szansę na naprawdę ciekawe dyskusje. Trzeba pamiętać o tym, że filmy niekoniecznie muszą zaspokoić oczekiwania. Krótko mówiąc, zawsze mogą pojawić się jakieś wątpliwości.

Młodzi ludzie mogli rozmawiać choćby o uzależnieniu od nowych technologii. Nowe technologie mają spore znaczenie, ale należy też pamiętać, że ze wszystkim można przesadzić.

Poznań stawia na aktywność!

Poznań to miasto, w którym aktywność znaczy bardzo dużo. Najlepszym dowodem na to organizowane projekty – możemy mówić o kładzeniu nacisku na aktywność. Dobrze też spojrzeć na sytuację z nieco innej strony – zdobywanie wiedzy może kojarzyć się ze szkolnymi ławkami, natomiast możliwości jest wiele.

Oczywiście na koniec znaczenie mają efekty, czyli coś, co w tym momencie jest niewiadomą.