Next Fest Music Showcase & Conference – już 20 kwietnia

20 kwietnia rozpocznie się kolejny pokaz i konferencja muzyczna Next Fest Music Showcase & Conference. Na trzy tygodnie przed inauguracją znany jest godzinny program imprezy, która odbędzie się w kilku miejscach w centrum Poznania. Na początku marca ogłoszono pełną listę aktorów, a dokładnie na trzy tygodnie przed startem festiwalu zaprezentowano program. Rozgrywki, w zależności od miejsca, rozpoczną się o godzinie 18:30 i zakończą nawet po północy.

Podczas pierwszej edycji Next Fest wystąpią m.in. Mrozu, Margaret oraz Jamal, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Nosowska, Sorry Boys, Julia Pietrucha i Anieli. Łącznie do Poznania przyjedzie ponad 100 artystek i artystów, wśród których, oprócz czołowych gwiazd rodzimej sceny, będą dominować najbardziej obiecujący debiutanci i debiutantki. Zapowiada się jedna z najciekawszych i najmocniejszych imprez muzycznych w Polsce.

Koncerty odbędą się w dniach 20-22 kwietnia na kilkunastu scenach w centrum Poznania:

  • w CK Zamek, na Dziedzińcu Zamkowym, na Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, Wolnym Dziedzińcu przy urzędzie miasta, a także w Baraku Kultury oraz w klubach: Blue Note, Dragon, Dubliner, Lokum, Pod Minogą, Schron, Tama i W Starym Kinie.

W najbliższym czasie organizatorzy udostępnią również specjalne narzędzia i wszelkie niezbędne informacje.