Bezkarny mężczyzna z Poznania wreszcie trafił do aresztu

Pewien młody mężczyzna, Damia K., który dręczył mieszkańców Poznania różnymi przestępstwami i wykroczeniami, został ostatecznie aresztowany. Wcześniej był dwukrotnie zatrzymywany przez policję, jednak bez skutku. Sprawą jego postępków zajmie się teraz sąd.

Wcześniej informowaliśmy, że podejrzany uprzykrzał życie ludzi poprzez kradzieże, groźby karalne, przemoc fizyczną oraz obraźliwe komentarze pod adresem osób, z którymi nie miał żadnej znajomości. Policja do tej pory nie podjęła skutecznych działań w celu pociągnięcia go do odpowiedzialności za te czyny.

W tej chwili Damiana K. obarcza się kilkoma zarzutami dotyczącymi kradzieży oraz zarzutem naruszenia nietykalności osobistej innych osób. Funkcjonariusze policji nieustannie gromadzą dowody w tej sprawie i poszerzają swoją wiedzę na temat wszystkich przestępstw i wykroczeń, których ten mężczyzna mógł się dopuścić. Jeśli odkryją kolejne czyny przestępcze lub wykroczenia, za które odpowiada Damian K., to lista zarzutów zostanie odpowiednio uzupełniona.