Wielka uczta dla miłośników motoryzacji na Torze Poznań: Wyścigi ciężarówek Goodyear FIA ETRC

W trakcie całego weekendu na Torze Poznań odbywa się impreza, na którą z pewnością czekali wszyscy entuzjaści motoryzacji. Właśnie tam mają miejsce zawody z serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship, czyli emocjonujące wyścigi ciężarówek. Sobota przyniosła mnóstwo atrakcji, w tym również naszą specjalną strefę!

Pierwszy raz w Polsce zagościło wydarzenie o nazwie Truck Grand Prix of Poland, które obejmuje wspomniane wyżej wyścigi ciężarówek z cyklu Goodyear FIA ETRC. Kibice będą mogli zaobserwować zmagania ponad 1200-konnymi ciągnikami siodłowymi, które zostaną uzupełnione przez mnóstwo dodatkowych atrakcji dla osób w każdym wieku. Wśród nich znajdzie się strefa fanzona, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w symulatorze dachowania, a także specjalna strefa dla dzieci z dmuchanymi zabawkami i animacjami. Nie zabrakło w sobotę również naszej specjalnej strefy.

Oprócz głównych wyścigów, wydarzenie zostało wzbogacone o zlot specjalnie zmodyfikowanych ciężarówek, zarówno tych nowoczesnych, jak i zabytkowych. Warto zobaczyć te wspaniale ozdobione maszyny na własne oczy. Jako dodatek do tej imprezy można będzie również zobaczyć publiczne służby i ich ciężarówki, którymi posługują się w codziennej pracy.