Czwarta edycja tegorocznych aukcji najmu lokali użytkowych prowadzona przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych po raz kolejny w tym roku zaprasza do udziału w aukcji najmu lokali użytkowych. To już czwarta tego typu inicjatywa zorganizowana przez Zarząd w 2021 roku. Tym razem oferta jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ na licytację trafiło aż 9 różnorodnych pod względem lokalizacji i powierzchni lokali.

Ofertę najmu stanowią lokale o zróżnicowanej powierzchni, począwszy od tych mniejszych, o powierzchni zaledwie 20 metrów kwadratowych, a kończąc na największym lokalu, którego powierzchnia wynosi 108 metrów kwadratowych. Taka rozpiętość wielkości oferowanych lokali daje możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłych najemców, zarówno pod względem rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, jak i możliwości finansowych.

Wyjątkowość lipcowej aukcji podkreśla fakt, że lokale do wynajęcia znajdują się w różnorodnych częściach Poznania, co umożliwia wybór lokalizacji najlepiej odpowiadającej oczekiwaniom potencjalnego najemcy. Wśród adresów, na których znajdują się lokale, można wymienić ulicę Szewską, Podgórną czy Szamarzewskiego.