Nowa odsłona Poznańskiego Baru Caritas po 22 latach działalności

Początki funkcjonowania Baru Caritas w Poznaniu sięgają 22 listopada 2000 roku. Zasłynął on w mieście jako lokal, oferujący kodzienne posiłki o smaku domowym za przystępną cenę. Przez całe dwie dekady ten popularny punkt gastronomiczny był nieodłącznym elementem poznańskiego krajobrazu, znanym przede wszystkim z niskich cen i domowej atmosfery.

Koniec drugiej dekady XXI wieku przyniósł jednak wiele zmian dla tego miejsca. Po upływie 22 lat od inauguracji, Bar Caritas podjął decyzję o całkowitej transformacji – zarówno siedziby, jak i charakteru działalności oraz nazwy. Zmiana ta była związana z przebudową centrum miasta, co wymusiło na nim przeniesienie swojej działalności.

Nowa strategia Baru Caritas polegała na zamknięciu dotychczasowej siedziby i przeniesieniu swojej działalności w tryb dowozów. Ten krok oznaczał półroczną przerwę w serwowaniu tradycyjnych obiadów dla mieszkańców Poznania. Teraz jednak po tym czasie, poznaniacy ponownie mają możliwość cieszenia się domowym jedzeniem znanym z Baru Caritas.