Wielka mobilizacja wsparcia dla Julii, narzeczonej tragicznie zmarłego Konrada

Julia, partnerka Konrada, który został zastrzelony w samym sercu Poznania, otrzymuje ogromne wsparcie społeczności. W wyniku akcji charytatywnej, przeprowadzonej przez Ladies of Liberty Alliance, polski oddział globalnej organizacji kobiet, udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych. Ta suma jest przeznaczona na terapeutyczną pomoc dla dziewczyny, która musi zmierzyć się z tragicznymi skutkami dramatu, ale nie tylko.

Akcja zbiórkowa była odpowiedzią na szokującą tragedię, która wydarzyła się w centrum Poznania na ulicy Święty Marcin. 30-letni Konrad stracił tam życie, a sprawcą był Mikołaj B., były chłopak Julii. To właśnie dla niej polski oddział Ladies of Liberty Alliance (LOLA Poland) postanowił zorganizować zbiórkę na platformie pomagam.pl.

Zbieranie środków finansowych miało na celu wsparcie terapeutyczne dla Julii. Akcję można uznać za udaną – zebrano kwotę przekraczającą 50 tysięcy złotych. Te pieniądze mają pomóc dziewczynie w trudnych chwilach po stracie narzeczonego oraz zabezpieczyć jej przyszłość po tym druzgocącym wydarzeniu.