Jak uciec przed chłodnym latem 2023? Tanio i komfortowo na wakacje z Poznania!

Niepokoi Cię perspektywa spędzenia sierpniowego urlopu pod polskim, chłodnym niebem? Zastanawiasz się nad alternatywą do przewidywanych niskich temperatur i ciężkich, deszczowych chmur? Rozważ wyjazd na wakacje z Poznania. Miasto oferuje atrakcyjne połączenia lotnicze do wielu egzotycznych, ciepłych i słonecznych miejsc. Co więcej, koszt takiego wyjazdu nie musi wynosić fortuny – wystarczy kilkaset złotych.

Lato 2023 w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Owszem, mieliśmy kilka upalnych dni w pierwszej połowie lipca, ale przez większość czasu termometry nie pokazują więcej niż 23 stopnie Celsjusza. Z tego powodu, osoby, które jeszcze nie wykorzystały swego corocznego urlopu, mogą zastanowić się nad zmianą swoich wakacyjnych planów. Zamiast marznąć w Polsce, warto rozważyć podróż do jednego z południowych krajów. Własnie teraz linie lotnicze obsługujące Lotnisko Ławica w Poznaniu oferują korzystne ceny biletów na cały sierpień.

Wśród dostępnych destynacji znajdziemy wiele popularnych kierunków, do których dotrzemy szybko i bez problemów. Większość z nich to kraje śródziemnomorskie jak Włochy, Chorwacja, Grecja, Albania czy Hiszpania. Na listę atrakcyjnych miejsc docelowych trafia również Gruzja – kraj ostatnio cieszący się rosnącym zainteresowaniem turystów. Dla tych, którzy poszukują czegoś bardziej egzotycznego na mapie pojawią się także Jordania, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Oman.