Poszukiwane ofiary nielegalnej działalności poznańskich fundacji

Poznańska policja prowadzi dochodzenie pod nadzorem prokuratury dotyczące podejrzeń o nieprawidłowości w działaniu trzech fundacji: „Łatwiej”, „Razem Łatwiej” i „Razem Da Się”. W związku z tym śledztwem, funkcjonariusze poszukują osób, które mogły ponieść straty na skutek działań wymienionych organizacji.

W procesie śledczym ujawniono, że aktywność tych fundacji mogła naruszać prawo. Aby jednak pełniej zrozumieć sytuację i dokładnie zbadać omawiane przypadki, potrzebne jest ustalenie tożsamości wszystkich potencjalnych ofiar. Takie informacje są niezbędne do całkowitego wyjaśnienia i oceny okoliczności tych spraw – podkreślają przedstawiciele poznańskiej policji.

Policjanci apelują do osób, które mogły zostać poszkodowane przez te fundacje lub mają jakiekolwiek istotne informacje na ich temat, o kontakt. Zachęcają do bezpośredniego połączenia z Wydziałem do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można skontaktować się pod numerem telefonu 47 77 126-24 z osobą prowadzącą śledztwo lub pod numerem 47 77 131 90.