Podsumowanie pięcioletnich rządów Bartłomieja Farjaszewskiego w Warcie Poznań i zaprezentowanie planów na przyszłość

W miniony wtorek, zaledwie pięć dni przed Derbami Poznania, Warta Poznań zaprezentowała bilans 5-letniego zarządzania klubem przez właściciela Bartłomieja Farjaszewskiego. Poza podsumowaniem dokonań, klub przedstawił również czteroletni plan rozwoju. Podczas specjalnej konferencji prasowej omówiono także konkretne terminy kluczowych działań. Zieleni mają ambicje powrócić na swój nowo wybudowany stadion w 2026 roku, a jego ukończenie planowane jest na rok później. W najbliższym czasie Warta skoncentruje się na poszukiwaniu źródeł finansowania.

Stadion i rozwijanie społeczności zielonych – takie priorytety na najbliższe cztery lata określił Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań.

Zdaniem Farjaszewskiego, warto inwestować w rozwój klubu. Poprzedni plan strategiczny określił kierunek działań, które doprowadziły do obecnego stanu klubu. Podejście do Warty jako do wspólnego dobra osób, które zależy na jej losach, potwierdza wartość długofalowego planowania i rozwijania klubu. Kluczowe znaczenie ma dla klubu budowa „domu” – stadionu dla najstarszego klubu z Poznania, miejsca dla społeczności, która nieustannie rośnie i ma potencjał na jeszcze większą ekspansję.