Warta Poznań w poszukiwaniu domu: Klub pyta swoich fanów o przyszły stadion

Zespół piłkarski Warta Poznań zwraca się do swoich kibiców z interesującym pytaniem: czy chcieliby, aby klub mieścił swój domowy stadion w samym sercu Poznania. W tym celu ekipa Zielonych uruchomiła dedykowaną stronę internetową, na której zbiera opinie mieszkańców miasta, jednocześnie prezentując koncepcję swojego nowego stadionu.

Warta Poznań jest znana z nieustępliwości i walki do końca na boisku. Teraz jednak ta siła i determinacja zostały skierowane na inny cel – zdobycie miejsca dla nowego, własnego stadionu. Klub stworzył specjalną platformę internetową, która ma na celu gromadzenie głosów poparcia dla pomysłu gry Zielonych na własnym terenie, w Poznaniu.

Ta unikalna strona internetowa nie tylko służy do zbierania opinii od mieszkańców i kibiców, ale także przedstawia szczegółowe informacje o planowanym obiekcie. Według tych planów, nowy stadion Warty miałby być wyjątkowo przyjazny dla środowiska. Oznacza to nie tylko mniejsze zużycie prądu czy wody, ale także wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, takich jak Centrum Inicjatyw Ekologicznych. To jednak nie koniec zielonych pomysłów – stadion miałby być także jedynym obiektem sportowym z pasieką na trybunach, a dodatkowo zdobionym zieloną ścianą i ogrodem na dachu.