Zarząd Transportu Miejskiego wzmacnia komunikację miejską podczas meczu ekstraklasy Lech Poznań – Stal Mielec

23 września, w sobotę o godzinie 20:00, na Stadionie Miejskim w Poznaniu rozpocznie się emocjonujący mecz piłki nożnej ekstraklasy pomiędzy drużynami Lech Poznań i Stal Mielec. Z myślą o wygodzie kibiców oraz dla zachowania standardu podróżowania dla innych pasażerów, Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu postanowił zwiększyć ilość środków transportu obsługujących rejon ulicy Bułgarskiej.

Planowane wzmocnienie komunikacji będzie miało miejsce przed rozpoczęciem meczu na liniach numer 163, 191, 193, które zostaną obsłużone przez większy tabor. Dodatkowo, linie numer 1, 3, 6, 15 będą realizować dodatkowe kursy. Podobne działania są planowane na czas po zakończeniu spotkania.

Warto jednak zauważyć, że posiadanie biletu lub karnetu na mecz nie uprawnia do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu. W dniu meczu na wszystkich liniach obowiązuje standardowa taryfa opłat ZTM Poznań. Zarząd przypomina, że wszyscy pasażerowie są zobowiązani do posiadania ważnej imiennej karty biletowej na przejazd.