Finalizacja prac na skrzyżowaniu ulic Estkowskiego, Garbary i Małe Garbary

Prace remontowe prowadzone na skrzyżowaniu ulic Estkowskiego, Garbary i Małe Garbary w Poznaniu znajdują się w końcowej fazie. Wykonawca czynności porządkowych szykuje się do wykonania oznakowania poziomego. W najbliższym czasie prace te powinny dojść do końca.

Dzień 2 października, poniedziałek, to termin kontynuacji tych prac. To skrzyżowanie nadal będą cechować pewne utrudnienia w przejeździe. W przypadku konieczności, ruch pojazdów będzie regulowany ręcznie przez służby drogowe. Kierowcy powinni spodziewać się możliwych zatorów drogowych.

Zachęcamy kierowców do zachowania szczególnej ostrożności oraz poszukiwania tras zastępczych, jeśli tylko warunki na to pozwalają. Pragniemy przypomnieć kierującym pojazdami zmierzającym od wschodu w stronę centrum miasta, że powinni skierować się na rondo Rataje na rondzie Śródka. Tymczasem dla tych poruszających się z kierunku Naramowic, dobrym wyborem może okazać się trasa poprzez ulicę Szelągowską, Armii Poznań aż do al. Niepodległości – informują przedstawiciele Poznańskich Inwestycji Miejskich.