Miłośnicy motoryzacji spotkają się na największych w Polsce targach pojazdów zabytkowych w Poznaniu

Niebawem, w Poznaniu, odbędzie się wydarzenie na wielką skalę dla fanów pojazdów z przeszłości – największe w kraju targi aut retro. Miłośnicy czterech kółek będą mieli niepowtarzalną okazję do odbycia podróży sentymentalnej, podczas której będą mogli podziwiać mnóstwo pojazdów już teraz uznanych za ikoniczne. Kolejna odsłona tego wydarzenia to aż 1000 klasycznych maszyn i ponad 80 wystawców, co stanowi niemniej niż skondensowaną historię motoryzacji na obszarze 31.000 m2.

Jednak to nie koniec! Oprócz tego emocjonujące centrum przyciągające tłumy na Retro Motor Show, odbędą się także uroczyste obchody setnej rocznicy Automobilklubu Wielkopolskiego. Ale to jeszcze nie wszystko, co zostało przygotowane na ten rok!

Retro Motor Show to zdecydowanie najważniejsza impreza dla miłośników aut retro w Polsce. Ta cykliczna impreza od lat jest organizowana w Poznaniu i co roku przyciąga dziesiątki tysięcy wielbicieli pojazdów klasycznych, nie tylko z naszego kraju, ale z całego świata. Tegoroczne wydarzenie zostało zaplanowane na pierwszy weekend października, a dokładnie na dni od 6 do 8 października i jak zwykle odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy godziny otwarcia: w piątek od godz. 11:00 do 19:00, w sobotę od godz. 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 17:00. Wejścia dla zwiedzających znajdują się od strony wschodniej przy ulicy Głogowskiej 10 oraz północnej przy ulicy Bukowskiej 12. Eksponaty będą prezentowane w pawilonach nr 3, 3A, 4 i 5.