Półwieczna tradycja judo w Poznańskim Klubie Sportowym OLIMPIA

Już od pięćdziesięciu lat sportowcy Poznańskiego Klubu Sportowego OLIMPIA z pasją kształtują swoje umiejętności w judo. Klub ten, znany niegdyś jako GKS Olimpia, a później TS Olimpia, 1 marca 2012 roku przetransformował się ze standardowej sekcji judo w pełnoprawny klub sportowy, noszący dumnie nazwę Poznański Klub Sportowy OLIMPIA.

Obecnie działający jako Poznański Klub Sportowy Olimpia, jest on bezpośrednim spadkobiercą działań sekcji judo GKS Olimpia i TS Olimpia. Właśnie oni – z okazji półwiecznej rocznicy istnienia tej sekcji – zapraszają na wyjątkowe spotkanie upamiętniające 50 lat Sekcji Judo Olimpii Poznań. Na uroczystym zlocie pojawią się różne pokolenia judoków, trenerzy oraz osoby, które przez lata aktywnie przyczyniły się do rozwoju judo w ramach Olimpii Poznań.

Ustalona data tego wydarzenia to 10 listopada 2023 roku. Atrakcyjne miejsce zgromadzenia to Hala Targowa Poznań Congress Center MTP, z wejściem od strony ulicy Śniadeckich. Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 18:00, a zakończenie przewidywane jest na godzinę 2:00 następnego dnia. To niepowtarzalne wydarzenie stanie się okazją do powspominania dawnych czasów, odnawiania starych znajomości i budowania nowych przyjaźni, wszystko to przy akompaniamencie smacznej kuchni i muzyki idealnej do tańca.