Sławomir Mentzen: "Bez nas nie powstanie żaden rząd"

Podczas swojego czwartkowego wystąpienia w Poznaniu, Sławomir Mentzen, lider Konfederacji, wyraził optymistyczne nastawienie na nadchodzące wybory. Stwierdził, że ich wyniki mogą przynieść dwucyfrowe liczby dla jego partii. Zachęcał również zwolenników Konfederacji do aktywnego udziału w procesie wyborczym, podkreślając kluczową rolę, jaką objęli oni w kształtowaniu przyszłych struktur władzy.

Mentzen poświęcił swój popołudniowy czas na spotkanie z sympatykami swojego ugrupowania. Wydarzenie to miało miejsce na jednym z placów leżących w centrum Poznania, stolicy Wielkopolski.

„Jesteśmy już na ostatniej prostej tego wyborczego maratonu. Pozostały nam tylko trzy dni i muszę przyznać, że sytuacja wygląda obiecująco. Rok temu postawiłem przed nami dwa strategiczne cele. Pierwszym z nich było osiągnięcie dwucyfrowego wyniku w wyborach, a drugim – zdobycie takiej liczby miejsc w Sejmie, aby żaden rząd nie mógł powstać bez naszego udziału. Obecnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mamy szansę zrealizować oba te cele” – oznajmił lider Konfederacji.