Szansa zakupu terenu inwestycyjnego w Poznaniu

W najbliższym czasie będzie można nabyć atrakcyjną działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w Poznaniu. Na stronie internetowej Propertystock opublikowano informacje na temat sprzedaży gruntów niezabudowanych, które łącznie mają powierzchnię 12 121 metrów kwadratowych. Sugerowana stawka wyjściowa wynosi 22 miliony złotych.

W przetargu chodzi o nabywanie niezabudowanej działki o wymienionej powierzchni, która jest usytuowana w strategicznym miejscu miasta Poznań – przy skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Góreckiej. Zgodnie z obecnie obowiązującymi planami lokalnego zagospodarowania przestrzennego, obszar ten jest przeznaczony pod budowę usług, co symbolizuje oznaczenie „U”.

Proces licytacji rozpocznie się 18 stycznia 2024 roku, o godzinie 10:00. Miejsce przetargu to Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Poznania, który mieści się przy ulicy Gronowa 20, sala numer 318.

Aby móc wziąć udział w przetargu, konieczne jest wpłacenie wadium w kwocie 4 400 000 złotych. Każdy potencjalny uczestnik musi dokonać tej operacji finansowej najpóźniej do dnia 11 stycznia 2024 roku.