Sukces Lecha Poznań: trzech piłkarzy w symbolicznej jedenastce 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Po jedenastej kolejce PKO BP Ekstraklasy, organizatorzy rozgrywek ogłosili skład symbolicznej jedenastki, w której znalazło się aż trzech graczy zespołu Lecha Poznań. Mikael Ishak, Antonio Milić i Adriel Ba Loua to ci szczególni piłkarze, którzy swoją formą przyczynili się do zwycięstwa Kolejorza nad Puszczą Niepołomice wynikiem 4:1. Każdy z nich miał okazję cieszyć się ze zdobycia bramki w tym spotkaniu.

Mecz z Puszczą Niepołomice przyniósł nie tylko zwycięstwo, ale także dodatkową radość z umieszczenia trzech zawodników Lecha w wyselekcjonowanej jedenastce kolejki. Wyróżnieni piłkarze nie tylko zdobyli gole, ale także wpisali się na listę asystentów. Zarówno Mikael Ishak jak i Adriel Ba Loua mieli swój udział przy innych strzelonych bramkach.

John van den Brom, trener Lecha Poznań, po meczu nie krył swojej satysfakcji z wyniku oraz gry swoich podopiecznych. Podkreślał, że reakcja na poprzedni mecz w Szczecinie była niezwykle ważna i cieszy go fakt, że zawodnicy odpowiedzieli na to wyzwanie. Holenderski szkoleniowiec zauważył, że ostatni tydzień był wymagający dla zespołu, ale efekty pracy są zadowalające. Wyrażał radość z dobrze wykonanych akcji oraz strzelonych goli, które według niego były ważne dla piłkarzy. Był szczególnie zadowolony ze zdobycia bramki przez Mikaela Ishaka, który mimo braku gotowości do gry przez pełne 90 minut, stale robi postępy. Wspomniał również o udanym strzale Antonio Milića pod koniec meczu.